Sana Ałun naturalny w pudrze 100 g

Zobacz również

Nr. YAS1410

Sana Ałun naturalny w pudrze 100 g

Oceń ten produkt jako pierwszy

AŁUN NATURALNY W PUDRZE - naturalna pielęgnacja skóry i antyperspiratnt. Ałun ma biały kolor i nie zawiera dodatków zapachowych. Przygotowany na bazie naturalnych składników, nie zawierających tłuszczów zwierzęcych ani substancji syntetycznych.


Kliknij aby dowiedzieć się więcej...
14,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Reward Points Policy Zyskasz 42 pkt za zakup tego produktu.
  • Tylko oryginalne produkty
  • Darmowa dostawa od 200,00 zł
  • Reklamacja zawsze na korzyść Klienta

Opis

Szczegóły

Przedstawiamy Państwu AŁUN NATURALNY W PUDRZE - naturalna pielęgnacja skóry i antyperspiratnt. Ałun ma biały kolor i nie zawiera dodatków zapachowych. Przygotowany na bazie naturalnych składników, nie zawierających tłuszczów zwierzęcych ani substancji syntetycznych.

CHARAKTERYSTYKA:
Ałun posiada strukturę cząsteczkową, która nie jest absorbowana przez skórę, co czyni go w pełni nieszkodliwym. Zawiera sole potasu i aluminium, które są składnikami naturalnie występującymi w przyrodzie. Posiada formę skupień ziarnistych, naciekowych, tworząc naloty i wykwity. Jest minerałem naturalnym i szeroko rozpowszechnionym. Występuje w strefie wietrzenia skał ilastych, magmowych i węgli. Jest kruchy, łatwo rozpuszcza się w wodzie. 

ZASTOSOWANIE:

Jest znakomitym dezodorantem o wielu korzystnych właściwościach. Posiada działanie przeciwbakteryjne, powstrzymuje powstawanie bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach ciała. Zmniejsza pory, wzmacnia skórę, co jest korzystne dla osób z nadmierną potliwością. Nie zawiera alkoholu, nie podrażnia skóry, nie zawiera barwników, dodatków chemicznych, konserwantów, składników pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Jest całkowicie hiperalergiczny i naturalny. Idealny dla alergików, którzy nie tolerują sztucznych dezodorantów oraz dla osób o delikatnej skórze. Nie pozostawia śladów na ubraniach. Posiada właściwości zabliźniające i ściągające. Polecany do kapieli, po goleniu, po depilacji, przy skaleczeniach i oparzeniach słonecznych.

SPOSÓB UŻYCIA:

Niewielką ilość ałunu w pudrze należy wetrzeć w lekko wilgotne stopy, pachy, dłonie, po czym nadmiar srzepać ręką.

Ałun można też wykorzystać do kapieli całego ciała lub tylko stóp. Należy niewielką ilość np. 1-2 łyżki wsypać bezpośrednio do kąpieli. W przypadku moczenia stóp, dodać 1 łyżkę ałunu do mniejszej ilości wody i moczyć stopy w powstałej mikstrze. Szczegóły

Informacje dodatkowe

Inci alun
Czas realizacji (dni robocze) 2
Waga 100 g
Producent Sana
Zastosowanie ciało
Kraj Pochodzenia Syria

Opinie

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz swoją opinię

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Sana Ałun naturalny w pudrze 100 g

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Cena
Jakość
Ogółem

Mogą cię również zainteresować następujące produkty