Dostawa

Dokładamy wszelkich starań, aby każda wysyłka była realizowana zgodnie z zamówieniem oraz w najszybszym możliwym czasie. 
 

PRZEWIDYWANE CZASY DOSTARCZENIA PRZESYŁEK:
 

Dostawy, które mają przewidywany termin dostarczenia do 24h od dnia nadania to:

   - Paczkomaty

   - Kurier DPD

 

Uwaga! Do przewidywanego czasu dostarczenia przesyłki należy dodać czas realizacji zamówienia, który jest podany w zakładce szczegóły przy każdym produkcie (czas ten jest liczony w przypadku płatności online lub przelewu tradycyjnego od momentu zaksięgowania płatności, a w przypaku płatności za pobraniem od dnia wpłynięcia zamówienia). Dokładamy jednak wszelkich starań, aby czas ten był krótszy niż podawany. Podawane czasy oznaczają dni robocze. 

 

CENNIK DOSTAW NA TERENIE POLSKI (z podziałem na metody płatności):


Przedpłata na konto lub płatność online TPay:

   
   - PACZKOMATY INPOST: 12,00 PLN
  - KURIER DPD: 15 PLN
   
 

Płatność za pobraniem przy odbiorze:
  
   - KURIER DPD : 18 PLN
   
 

Zasady uzyskania darmowej dostawy:
- od 250zł , Paczkomat InPost, Kurier DPD


CENNIK DOSTAW DO KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ:
   

   - KURIER DPD: cena jest wyliczana indywidualnie w zależności od kraju, oscyluje w okolicach od 20PLN do 120 PLN - w celu wyliczenia dokładnego kosztu transportu, prosimy o wysłanie danych dostawy na adres kontakt@yasmeen.pl.
 
    
 
 

DODATKOWE WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT PRZEWOŹNIKÓW:

 
InPost
- Czas oczekiwania paczki na odbiór w Paczkomacie to 2 dni robocze, potem masz 7 dni na jej odbiór w najbliższym oddziale InPost (jak odebrać przesyłkę z paczkomatu: https://twoj.inpost.pl/pl/centrum-pomocy/jak-odebrac-przesylke-w-paczkomacie)
- Jeżeli listonosz InPost nie zastanie Cię w domu, awizowaną przesyłkę listową możesz odebrać w najbliższym oddziale InPost (listę oddziałów znajdziesz tutaj: https://inpost.pl/pl/znajdz-punkt-inpost)
 
 
Prosimy o zapoznanie się z regulaminami przewoźników, często nie mamy wpływu na ich działania, a wszelkie sporne kwestie odnaleźć można w regulaminach ich usług:
- Paczkomaty InPost