Od piątku 7 sierpnia do wtorku 18 sierpnia 2020 sklep będzie nieczynny. Wszystkie zamówienia złożone od czwartku 6 sierpnia 2020 zostaną wysłane w dniach 18-19 sierpnia 2020. W tym czasie w nagłych wypadkach prosimy o kontakt tylko mailowy na kontakt@yasmeen.pl

Makijaż

Twarz to nasza wizytówka, a makijaż jest jej niewątpliwą ozdobą. Makijaże dla kobiet powinny być wykonywane kosmetykami, które podkreślą nasze naturalne piękno, uwypuklą atutu, ukryją wady, ale nade wszystko – pozostawią skórę twarzy w dobrej kondycji.

W naszej ofercie znajdują się naturalne kosmetyki, dzięki którym make-up będzie nie tylko efektowny, ale również… zdrowy! Produkty inspirowane starożytnymi kosmetykami upiększającymi są oparte na organicznych składnikach, przede wszystkim: ziołach, kwiatach i olejach roślinnych, które mają działanie pielęgnacyjne, nawilżające i lecznicze. Tradycyjny make up to mocno podkreślone oczy, a kajal (czyli naturalne czernidło) od wieków zapewnia kobietom uwodzicielskie spojrzenie. Polecamy kohl w różnych postaciach: w proszku, paście lub formie wygodnej w użyciu kredki.

Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

8 produkty(ów)

Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

8 produkty(ów)