Perfumy niszowe, kosmetyki naturalnesprawdź!

Naturalne Błota

Chcesz sprawić swojej skórze prawdziwą bombę mineralną? Sięgnij po naturalne błoto z Morza Martwego dostępne w naszym sklepie! Już od setek lat, zielone błoto pozyskiwane jest z dna Morza Martwego. Tak jak za czasów Kleopatry, w Jordanii wciąż wydobywa się je starannie i ostrożnie ręcznymi metodami.  

Błoto z Morza Martwego stanowi cenną mieszankę pierwiastków i minerałów o unikatowych właściwościach. To właśnie one sprawiają, że błoto znajduje szerokie zastosowanie w kosmetyce naturalnej w formie masek do twarzy, ciała czy włosów. Szczególni dobrze cenny dar natury spisuje się w zabiegach wyszczuplających i antycellulitowych, przyśpieszając metabolizm komórkowy.

Zalety stosowania i informacje dodatkowe

Unikalny skład błota z Morza Martwego nawilża skórę i poprawia jej elastyczność. Naturalny kosmetyk może być też z powodzeniem stosowany w trakcie terapii anty-trądzikowych, bowiem doskonale redukuje nadmiar sebum, usuwa toksyny, zwęża pory i łagodzi podrażnienia. Pielęgnacja skóry to jednak nie wszystko – zaletą naturalnego błota jest też potwierdzone działanie w leczeniu stawów, kręgosłupa i bólów głowy.


UWAGA!

Ta sekcja nie posiada produktów

 

Przepraszamy.