Perfumy niszowe, kosmetyki naturalnesprawdź!

Naturalne Glinki

Naturalne Glinki, powstałe na skutek procesów geologicznych,  są skutecznym środkiem leczniczym do każdego rodzaju skóry. Oczyszczają ją,  pochłaniają nadmiar sebum, działają antybakteryjnie. To doskonała alternatywa dla peelingów i preparatów myjących. 

Glinki kosmetyczne na stałe zadomowiły się wśród zabiegów stosowanych na skórę. Naturalne glinki, powstałe na wskutek procesów geologicznych, są bowiem doskonałym środkiem leczniczym dla każdego rodzaju skóry. Ich dobroczynne działanie doceniają już nie tylko renomowani kosmetolodzy i dermatolodzy, ale i miłośnicy domowej pielęgnacji, dla których przygotowaliśmy ofertę naszego sklepu online.  

Wśród cenionych we współczesnej kosmetyce glinek, zgromadziliśmy różnego rodzaju glinki – zielone, czerwone, żółte, różowe, błękitne i białe o wszechstronnym zastosowaniu. Z przyjemnością doradzamy w ich wyborze i udzielamy informacji o działaniu w pełni naturalnych glinek. W efekcie ich stosowania skóra jest lepiej odżywiona, pozbawiona toksyn i wolniej się starzeje.


UWAGA!

Ta sekcja nie posiada produktów

 

Przepraszamy.