Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 20 lipca do piątku 24 lipca 2020 sklep będzie nieczynny. Wszystkie zamówienia złożone od soboty 18 lipca 2020 zostaną wysłane w dniach 27-28 lipca 2020. W razie konieczności proszę kontaktować się na e-mail kontakt@yasmeen.pl

Ochrona przeciwsłoneczna

Zwłaszcza zimą, kiedy za oknem panuje niesprzyjająca aura, z utęsknieniem czekamy na nadejście lata. Brakuje nam słońca, które dodaje energii do życia i poprawia humor. Promienie UV, choć zapewniają naszej skórze piękny, złocisty kolor, jednocześnie stanowią dla niej poważne zagrożenie. Warto się przed nim bronić stosując odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną.

Zadaniem ochrony przeciwsłonecznej jest zminimalizowanie ryzyka wystąpienia licznych chorób skóry, spowodowanych nadmierną ekspozycją na słońce. Najważniejszą z nich jest czerniak, rak skóry. Poza tym promienie UV zmniejszają elastyczność skóry, uszkadzają drobne naczynia krwionośne, przyśpieszają rogowacenie naskórka i przyczyniają się do powstawania przebarwień skóry. W efekcie skóra wygląda starzej.

Rodzaje ochrony: Kremy, emulsje i oleje

By uchronić się przed szkodliwym działaniem słońca możemy sięgać po dostępne w naszej perfumerii naturalne kremy, emulsje i oleje o przeciwsłonecznej formule. Kosmetyki z filtrem przeciwsłonecznym dodatkowo nawilżają, regenerują i odżywiają różne rodzaje cery, w tym skórę trądzikową. Już teraz sprawdź ofertę sklepu, by cieszyć się piękną i zdrową opalenizną!

Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

3 produkty(ów)

Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

3 produkty(ów)