Perfumy niszowe, kosmetyki naturalnesprawdź!

Sole do kąpieli z minerałami

Sole do kąpieli z minerałami już od dawna znane są i cenione jako jeden z najskuteczniejszych zabiegów pielęgnacyjnych. Do niedawna, z ich właściwości korzystać można było głównie podczas kuracji w ośrodkach wellness i sanatoriach. Dziś kąpiele solankowe przygotować można też z powodzeniem w domowych SPA.

Co dadzą ci kuracje z solami do kąpieli? Przede wszystkim mają one silne działanie relaksujące. Dodatkowo, idealnie złuszczają martwy naskórek oraz wygładzają i wzmacniają skórę. Świetnie radzą sobie też z podrażnieniami skóry, wypryskami i wysypkami. Substancje zawarte w solach do kąpieli poprawią też Twoje krążenie, usuną sztywność mięśni i zapobiegną zapaleniom stawów.

Z morza martwego i różne rodzaje!

Już teraz sprawdź dostępne w perfumerii Yasmeen sole do kąpieli. Znajdziesz wśród nich kosmetyki do kuracji borowinowej, sole z Morza Martwego, sole regenerujące i inne, dzięki którym każdą kąpiel zamienisz w prawdziwy rytuał relaksu. Regularnie stosowane sesje aromaterapeutyczne to najlepszy sposób na relaks i poprawę kondycji skóry.

Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

1 produkty(ów)

Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

1 produkty(ów)