Uprzejmie informujemy, że w dniach 14.02.2020 - 24.02.2020 przebywamy na urlopie. Wszystkie zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane zaraz po naszym powrocie. W razie konieczności proszę kontaktować się na e-mail kontakt@yasmeen.pl

Perfumy niszowe, kosmetyki naturalnesprawdź!

Szampony do włosów

Regularne mycie głowy to podstawa. Nowoczesne kosmetyki nie tylko myją, ale mają również właściwości pielęgnujące i wzmacniające. Żeby jednak używany przez nas szampon na wypadanie włosów spełniał swoje zadania, musi być starannie dobrany do naszych oczekiwań i potrzeb.

W naszym sklepie internetowym znajdują się różnorodne naturalne szampony do włosów: przeciwłupieżowe, delikatnie pielęgnujące, zwiększające objętość i puszystość oraz uniwersalne. Proponowane przez nas kosmetyki skomponowane są ze starannie wyselekcjonowanych, naturalnych składników, dzięki czemu mają Państwo pewność, że nie będą one negatywnie oddziaływały na skórę głowy.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi szampon naturalny przeciw wypadaniu włosów w płynie, ale posiadamy także zapachowe, kwiatowe mydła do ciała oraz suche, czarne mydła afrykańskie w kostce, które idealnie nadają się do skóry wrażliwej, trądzikowej czy podatnej na zmiany łuszczycowe.


UWAGA!

Ta sekcja nie posiada produktów

 

Przepraszamy.