Recenzje

Posted in Perfumy Recenzje By Magdalena Balbous September 16, 2021

Książka

Kompozycja perfum to coś misternego i niesamowitego. Znawcy tematu mówią, że najbliżej im do muzyki, bo doskonałe perfumy, podobnie jak idealną melodię, wcale nie tak łatwo skomponować… Obie odkrywają w nas nieznane, lub dawno już zapomniane lądy naszych wspomnień. Najtrudniej chyba jest jednak pisać o perfumach. Pewnie dlatego nie powstaje tak wiele książek o perfumach.

Read More
Posted in Kosmetyki Naturalne i Arabskie Recenzje By Yasmeen September 16, 2020

 Tanamera SPA kosmetyki naturalne z Malezji

 

Często wydaje nam się, że skóra naszego ciała jest znacznie grubsza i odporniejsza niż skóra twarzy i z tego właśnie powodu dość często traktujemy ją po macoszemu. A nasza skóra potrzebuje odpowiedniej atencji cały czas i na całej swojej powierzchni. I to niezależnie od zmieniających się za oknem warunków atmosferycznych, temperatur czy mówiąc prościej, pór roku. To, w jaki sposób pielęgnujemy naszą skórę ma bezpośredni wpływ na stan naszej urody oraz samopoczucia.

Read More
Posted in Recenzje Perfumy, Recenzje By Yasmeen April 28, 2020

Khalis Oud Khalifa

 

Oud to najsłynniejsza nuta tworząca arabskie perfumy a pochodząca z konarów drzewa agarowego i wart półtora raza więcej od złota. Pewna historia opowiada, iż mieszkańcy japońskiej wyspy Awaji znaleźli nad brzegiem morza pień drzewa. Po porąbaniu go na kawałki.....

Read More
Utworzono
na stronę

3 produkty(ów)