Włosy

Posted in Kosmetyki Naturalne i Arabskie Włosy By Yasmeen October 11, 2020

Nawet krótkie włosy wołają czasem o grzebień

 

Chyba nie ma na świecie kobiet, które nie chciałaby aby ich włosy były piękne, zdrowe, jedwabiste i błyszczące. Takie właśnie włosy są zdecydowanie atrybutem nowoczesnej kobiety. Zaś nienaganna fryzura zdecydowanie dodaje pewności siebie i napełnia siłą do realizowania się w życiu codziennym. Wiedzieć musisz jedno — pielęgnacja włosów to wcale nie takie trudne zadanie. Ale warto doprowadzić je do perfekcji. Pomoże nam to wydobyć i podkreślić z naszych włosów tak wiele ich naturalnego piękna. Dlatego dziś omówimy kilka kroków, które musisz perfekcyjnie opanować, aby cieszyć się olśniewającymi włosami.

Read More
Posted in Włosy By Yasmeen February 26, 2020

Niecodzienne porównanie/recenzja henny firmy Orientana i firmy Swati.   Krąży obiegowa opinia, że największa zmiana wyglądu u Kobiet wiąże się z włosami – ich długością, cięciem czy kolorem. 

Read More
0
Posted in Włosy By Yasmeen February 25, 2020

Łojotokowe zapalenie skóry jest uciążliwe. Potrafi niestety nawracać w sytuacjach stresowych i dość trudno opracować pielęgnację

Read More
Posted in Włosy By Yasmeen February 25, 2020

Wciąż za mało mówi się o skórze głowy innej niż normalna. Osoby z widocznymi zmianami naskórka, także na skórze głowy,  narażone są na ostracyzm społeczny.

Read More
Posted in Włosy By Yasmeen February 25, 2020

wypadanie-wlosow

Wypadanie włosów to temat, który w jakimś stopniu dotknął każdego z nas. Czasami jest ono związane z porą roku, innym razem może stanowić sygnał, że z organizmem jest coś nie tak.

Read More
Posted in Włosy By Yasmeen February 24, 2020

henna

Przez kilka lat nieświadomie maltretowałam moje biedne włosy drogeryjnymi chemicznymi farbami, co doprowadziło je do opłakanego stanu. Naturalna koloryzacja uratowała moje włosy...

Read More
Posted in Włosy By Yasmeen February 24, 2020

olejowanie-wlosow

Sposób pielęgnacji włosów polegający na ich olejowaniu stał się ostatnio u nas niezwykle popularny i chętnie stosowany przez wszystkie panie pragnące mieć włosy mocne, błyszczące i zdrowe. 

Read More
Utworzono
na stronę

7 produkty(ów)