ESSENCE OUD od FERRARI

 

Essence Oud to wspaniałe połączenie luksusu, mocy i prawdziwie męskiej elegancji. Jego bukiet jest dziki, potężny, agresywny, a zarazem subtelny. Zapach Ferrari miał głośną premierę w Dubaju w hotelu Mina Al Salam, na plaży Layali. Został dedykowany wyłącznie krajom arabskim. Wskazuje na to rodowód i popularność głównego składnika tych perfum – agaru oraz silna pozycja marki Ferrari w tym regionie. Przyczynił się do tego powstały w 2010 roku Park Rozrywki Ferrari World Abu Dhabi.

 Essence Oud

 

Legendarny oud jest niezwykłym i rzadkim składnikiem o którym mówi się, że jest cenniejszy od złota. Serce zapachu wypełnione nutami oud uzupełniają w roli afrodyzjaku lżejsze i ekscentryczne przyprawy m.in. kminek oraz olibanum. Razem stanowią kwintesencję męskiej siły. Propozycja marki Ferrari jest mieszanką siły i spokoju dzięki kompozycji niezwykłych akordów róży, egzotycznego szafranu oraz elemi. Nuty bazowe zostały wzbogacone o labdanum i skórę, dając wyraz mistycznej sztuki pobudzenia zmysłów według najlepszych, tradycyjnych sposobów tworzenia zapachów z krajów arabskich.


Elegancką i atrakcyjną butelkę w czerwonym kolorze ciemnej czerwieni, pokryto 3 warstwową farbą metaliczną Rosso Maranello. Nawiązuje ona do jednego z modeli marki- Ferrari Four.

 
Skład:
Nuty wysokie: róża, szfran, elemi
Nuty średnie: oud, olibanum, kminek
Nuty bazowe: oud, labdanum, skóra

 

Essence Oud

Ferrari World Abu Dhabi

 

Znajdujący się pod wspaniałym czerwonym dachem w sercu wyspy Yas pierwszy park rozrywki Ferrari stanowi największą atrakcję w swoim rodzaju.

 

Park oddaje hołd branży: pasji, doskonałości, osiągom i innowacjom technicznym, które Ferrari wniosło w ciągu wielu lat i które obecnie reprezentuje. Aby pomieścić ten najwyższej jakości kompleks rekreacyjny, światowej sławy firma architektoniczna Benoy stworzyła budynek, który odzwierciedla obłą formę Ferrari, gdzie bezpośrednią inspiracją były klasyczne profile boczne karoserii Ferrari GT o podwójnym wygięciu.

 

Essence Oud

 

Znajdujący się Ferrari World oferuje ponad 20 kolejek, włącznie z najszybszą na świecie kolejką „Formula Rossa”. Stanowi on główną atrakcję na 2.500 hektarach wyspy YAS przeznaczonych na wypoczynek i rozrywkę mieszkańców Zjednoczonych Emirataów Arabskich. Tuż obok Parku Ferrari mieści się słynny tor Formuły F1 Yas Marina Circuit.

  

Ferrari Essence Oud w Yasmeen Gold