Holly smoke!


A jaki tam holy…

Tytoń to temat iście wariacki. Ale nie papierosy… Oj nie… Jak nie lubię, jak mnie sąsiad regularnie dymnym desantem balkonowym podtruwa, jak ten mieszkający piętro wyżej chowa swojego szluga w kratce wentylacyjnej, kiedy akurat ja gotuję w kuchni, wreszcie kiedy wychodząc z klatki uderza mnie biała chmura gęstego wyziewu z ust Pana Mietka z nieśmiertelnym „Bry, Szefowo…”, tak tytoń…to już zupełnie insza inszość.

Tytoń… którego tu przecież nie ma

Tytoń pokochałam miłością wielką podczas namiętnych testów Tobacco Vanille Tomcia od Fordów. Zdaje się, że z wzajemnością, bo na mnie ów tytoń w połączeniu z miodem nie ważył się do etapu kiszonych ogórców.
Przeto zaszła potrzeba pilna i nagląca, aby zaznajomić się z Nashwahem.

Z czym mi się kojarzy ta kompozycja przezacna?
Z Sukkubem

O babciu….grubo

A tak!
Otóż o ile Tobacco był stworzeniem nader wytwornym, miękkim i puszystym jak angorowy szal, czułym, ciepłym, otulającym i błogim w całej swej tytoniowatości, to Nashwah jest jego brzydkim bratem.

O rany!! Jak ja lubię tego brzydala!!!!

Czemu brzydki?

No w sumie to nie brzydki, że jakiś pokraczny. Brzydki, bo kosmaty…Złowieszczy, niegrzeczny a w sumie to nawet zły.

Nashwah to Sukkub

Kobieta demon mająca za cel (życiowy?) opętanie maksymalnej ilości męskich mózgownic. Pojawia się w obłoku tytoniowego dymu, gryzącego i gęstego, ale jakże chcemy nim oddychać! Bo wtedy wyłącza się zdrowy rozsądek i można się zatracić bez pamięci. W zapachu, dotyku, dźwięku i całym tym słodkim zmysłowym świecie.
Na pierwszy plan wychodzi tytoń ale nie jest zupełnie suchy. Jest szeleszczący, ale miło, przyjemnie, niemal szepczący złowrogie zaklęcia. Towarzyszy mu miód, który go lekko osładza, ale ponieważ jest spora domieszka nieśmiertelnika (chyba mój ulubiony składnik ) to zapach, zamiast gnać w kierunku miękkiego szala i subtelności waniliowej, pozostaje ostry. Wyczuwam również lekko metaliczną nutę krwi (za którą prawdopodobnie odpowiada gałka muszkatołowa), ale to wspaniały aromat.
Oczywiście szanujący się Sukkub nie może chadzać w lateksach, li-tylko w prawdziwej skórze. I ona jest mocno wyczuwalna po godzinie – mięciutka, cieniutka, doskonale wyprawiona skórka, osłodzona odrobiną ambry i pogłębiona oudem. Niczym druga … skóra. Cudowne musi być to wdzianko.

Najciekawszym w tym zapachu jest sposób jego ewolucji i podatność na zmiany temperatury. Miałam na sobie Nashwah podczas testów wysiłkowych. I coś było na rzeczy… Potem przetestowałam to jeszcze raz w domku… I spłynęła na mnie gloria wiedzy.  Otóż Nashwah, w połączeniu ze skórą zroszoną potem jest… hmmmm….Jeszcze mocniej uzależnia.

Sukkub to istota dominująca. Swoją dziką i pewną seksualnością rozpala męski najgłębsze nawet pragnienia. A ponieważ to demon, to po zniknięciu pozostawia jedynie pragnienie pt. „Jeszcze!”.

Nie przestaję się Nashwahem zachwycać. Jeśli tak pachnie w piekle, to ja sobie tam bukuję miejscówkę w pierwszym rzędzie.

Polecam potestować oba zapachy – i Tomcia i Nashwah. Jeśli mam ochotę zmienić się w kotka puszystego, robiącego słodkie „mrrrauuu” na myśl o głaskaniu, mającego jednak w pogotowiu swoje pazurki, wybieram Tobacco Vanille.
Jeśli jednak chcę obudzić w sobie dzikiego czarnego wielkiego kota, gotowego zatopić zęby w pierwszej napotkanej męskiej istocie….to Nashwah jest mój.
Ostatnimi czasy dominuje ta druga opcja.

Nazwa Nashawah to żeńskie imię mające oznaczać radość i szczęście… Czyje?….

Nashwah_f

Nashwah w pudełku

Opracowała:

Dragonblood