pielęgnacji-włosów

 

Jak w 2 tygodnie uratować zniszczone po lecie włosy

 


Lato to szczególnie trudny czas dla naszych włosów. Słońce, woda i piasek przyczyniają się do wystąpienia sianka na głowie. Nie inaczej było w moim przypadku. Postanowiłam  jakoś zaradzić tym zmiana i oto 3 produkty które uratowały moje włosy w 2 tygodnie.

 

olej-sesa

 

Olej Sesa

Skróciłam końce i po dwóch tygodniach stosowania oleju, włosy miały długość praktycznie jak przed ich obcięciem. Dodatkowo dobrze działał na ich kondycję, były błyszczące i sypkie. Sesa ma jednak wadę szczególnie dokuczliwą w upalne dni- ma mocny, ziołowy zapach. Na szczęście przyzwyczaiłam się już do tego, a efekty odpłacają wszystko.

 

olej-sesa

 

olej-sesa

 

Balsam Rokitnikowy intensywne nawilżenie

 

Balsam przede wszystkim wygładził moje włosy. Nakładałam go zawsze po myciu. Ma bardzo przyjemny zapach i jest niesamowicie wydajny. Włosy ładnie się układają i są miękkie. Sianko zniknęło.

 

balsam-rokitnikowy

 

Maska do Włosów Drożdżowa – Pobudzenie Wzrostu

 

Jeśli chodzi o zahamowanie wypadania i porost obwiniam Sesę i właśnie tę maskę. Maska ma dość lejącą konsystencję i zapach też nie należy do moich ulubionych, ale skutecznie hamuje wypadanie włosów i jeśli zależy wam na ich wzroście, bardzo ją polecam.

 

maska-do-włosów-drożdżowa

maska-do-włosów-drożdżowa

 

maska-do-włosów-drożdżowa

 

Włosy myłam co dwa dni delikatnym szamponem. Na noc aplikowałam olejek, a rano na około 20 minut maseczkę drożdżową. Olejowanie nie sprawiło mi żadnych problemów, włosy nie były tłuste i nie pozostawał na nich zapach oleju ani maseczki. Po umyciu nakładałam na kilka minut balsam i zmywałam go chłodną wodą. Włosy pięknie pachniały, nie plątały się  i łatwo się rozczesywały.

 

pielęgnacja-włosów

 

pielęgnacja-włosów

 

Jak widzicie wszystkie produkty to rosyjskie kosmetyki, które ostatnio cieszą dużą popularnością na blogach. A jak wy radziciie sobie ze zniszczonymi po lecie włosami ?

 

Opracowała: Katarzyna Kundys autorka Bloga kate blond

http://www.kateblond.pl/