Pierwsze Urodziny Yasmeen z RASASI


Dokładnie 23.07.2012 Perfumeria Orientalna Yasmeen otworzyła swe podwoje dla mieszkańców Krakowa i nie tylko dla nich…Był taniec brzucha, daktyle, hałwa, herbatka z miętą w marokańskiej zastawie, arabskie kadzidło, muzyka i oczywiście bajkowe wonie i flakony.  Już rok jesteście z nami, za co bardzo Wam dziękujemy. Nasza fascynacja zapachami oraz kosmetykami arabskimi wciąż się rozwija i obiecujemy dzielić się nią z Wami każdego dnia. Podczas minionego roku do naszego portfolio marek trafiili kolejni producenci z Zatoki Perskiej, a także z Ameryki, Włoch, Francji, Wielkiej Brytaniii, Hiszpanii, Skandynawii i innych krajów. Nie mogło też zabraknąć naturalnych kosmetyków orientalnych jak: olej arganowy, mydło z Aleppo, henna, czarne mydło czy kohl. Uczestniczyliśmy w egzotycznych imprezach orientalnych z zaprzyjaźnioną Szkołą Tańca Brzucha Hayfa. Mieliśmy tez przyjemność organizować Wieczór Panieński z Zapachami w Perfumerii, a przed nami kolejny… Naszym perfumom towarzyszy od początku artystyczna oprawa malarska. Ceniona Artystka z Krakowa Pani Barbara Frankiewicz, wzbogaca nasze pachnące wnętrza swoimi pracami.

RASASI darzymy sentymentem, gdyż była to nasza pierwsza arabska marka, którą starannie wyselekcjonowaliśmy w Dubaju i postanowiliśmy Wam ją przedstawić. Stąd też pomysł urodzinowej wyprzedaży produktów naszego czołowego producenta.

O Rasasi…

Firma ta została założona w 1981 roku. Jest jedną z największych i najbardziej znanych producentów perfum w rejonie Zatoki Perskiej, mającą 80 salonów sprzedaży. Wysoka jakość, konkurencyjność oraz innowacyjność to synonimy, którymi można opisać Rasasi. Współpracuje ono z grupą międzynarodowych specjalistów, producentów perfum, flakonów i opakowań. Marka ta cieszy się wielką popularnością nie tylko w Dubaju, który znany jest z wielonarodowej populacji, ale także na całym Półwyspie Arabskim. Ponadto produkty eksportowane są do 60 krajów na całym świecie i ciągle poszerzają grono swych odbiorców. Roczny obrót firmy bazujący tylko na samym eksporcie to więcej niż 200 milionów dolarów, natomiast sama produkcja dzienna sięga 75 000 flakonów…

 

Rasasi

 

Raz jeszcze dziękujemy Klientom, Partnerom, Znajomym, Współpracownikom oraz wszystkim życzliwym nam osobom za wsparcie.