Od piątku 7 sierpnia do wtorku 18 sierpnia 2020 sklep będzie nieczynny. Wszystkie zamówienia złożone od czwartku 6 sierpnia 2020 zostaną wysłane w dniach 18-19 sierpnia 2020. W tym czasie w nagłych wypadkach prosimy o kontakt tylko mailowy na kontakt@yasmeen.pl

Perfumy dla Niej

Intrygujące zapachy orientalne i niszowe

Zapraszamy do naszego świata luksusowych, tajemniczych i niszowych zapachów dla kobiet. Oferujemy lekkie, przyjemne oraz bardzo trwałe perfumy orientalne dostępne w eleganckich flakonikach. Te zgrabne buteleczki skrywają nieziemskie aromaty, które subtelnie pobudzą nie tylko Twoje zmysły, ale także zmysły osób w Twoich otoczeniu. Oferujemy również orientalne zapachy dla kobiet dostępne w olejku – wygodne i bardzo praktyczne.

Nasze niszowe damskie perfumy z pewnością poprawią Ci humor i dodadzą pewności siebie – sprezentuj sobie wyjątkową arabską woń, dzięki której poczujesz się piękna i atrakcyjna! Wybieraj spośród mnóstwa interesujących kompozycji. Zanurz się w tym pełnym egzotyki, arabskim świecie, a już nigdy nie będziesz chciała sięgać po inne aromaty, niż te dostępne w naszym sklepie.

 
Sprawdź na Blogu Yasmeen artykuł: Arabskie pachnidła podbijają Europę! 

Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

Produkty 1 do 24 z 103

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

Produkty 1 do 24 z 103

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5