Od piątku 7 sierpnia do wtorku 18 sierpnia 2020 sklep będzie nieczynny. Wszystkie zamówienia złożone od czwartku 6 sierpnia 2020 zostaną wysłane w dniach 18-19 sierpnia 2020. W tym czasie w nagłych wypadkach prosimy o kontakt tylko mailowy na kontakt@yasmeen.pl

Perfumy w Kremie

Teraz możesz cieszyć się ulubioną wonią egzotyki każdego dnia – pomogą Ci w tym naturalne perfumy w kremie. Przygotowane zostały na bazie wody z dodatkiem olejków eterycznych. Dzięki temu zapach jest delikatny, ale jednocześnie wyczuwalny jeszcze długo po aplikacji na skórze, pozostawiając ją miękką i przyjemną w dotyku.

Arabskie perfumy zostały opracowane w taki sposób, aby nie podrażniać skóry, a zarazem właściwie ją pielęgnować. Wystarczy odrobina kosmetyku, aby otulić się zniewalającym zapachem z Bliskiego Wschodu. Produkty wyróżnia wysoka jakość oraz oryginalny, długotrwały aromat, w którym zechcesz całkowicie się zanurzyć, szczególnie po długim i męczącym dniu.

Zapewnij sobie orientalną woń – sięgnij po arabskie zapachy w kremie w egzotycznych odsłonach z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych.

Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

18 produkty(ów)

Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

18 produkty(ów)