Perfumy niszowe, kosmetyki naturalnesprawdź!

Himalaya

Himalaya

HIMALAYA HERBALS to jedna z najbardziej znanych i najlepiej sprzedających się marek kosmetyków tworzonych z naturalnych składników. Wyjątkowo staranna selekcja ziół i minerałów, wieloletnie badania, w których producent kładzie nacisk na czystość, bezpieczeństwo, inspirację naturą i innowacyjność, owocują serią niezwykle skutecznych preparatów pielęgnacyjnych.

Kosmetyki HIMALAYA HERBALS są hipoalergiczne, przechodzą surowe dermatologiczne testy kliniczne pod kątem składu i efektywności działania. Nie są testowane na zwierzętach.

Na wszystkich opakowaniach preparatów znajdują się polskie opisy działania i sposobów ich użycia. Oferowane produkty są komponowane i wytwarzane na rynek europejski i spełniają wszelkie wymagane normy europejskie.

Dlaczego ajurweda?

 Produkty HIMALAYA HERBALS to szeroka gama kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów, skóry twarzy i całego ciała oraz preparatów wspomagających ochronę zdrowia, wykonanych według oryginalnych receptur ajurwedy.

Ajurweda to najstarszy na świecie system medycyny naturalnej powstały 5000 lat temu na terenach Indii. Ajurweda w dosłownym tłumaczeniu oznacza wiedzę o życiu, pochodzi od słów sanskryckich: ayus – życie i veda – nauka, wiedza.

Jej istotą jest dążenie człowieka do pełnej równowagi ciała, umysłu i ducha, nie zajmuje się pojedynczym organem, lecz traktuje ciało ludzkie jako całość. Ajurweda jest sposobem życia – umiejętnością współpracowania w harmonii z prawami natury i życia. Jak powiedział Carl Jung: Kiedy idziesz boso, jak możesz nie pamiętać o istnieniu ziemi? Szczególnym przesłaniem ajurwedy jest zachęcenie człowieka do wędrówki boso przez życie, czyli postrzegania rzeczy takimi, jakie one są i do wzięcia odpowiedzialności za swoje własne zdrowie.

Ajurweda od 1979 r. jako koncepcja zdrowia i terapii jest uznawana przez Światową Organizację Zdrowia. 

100 % naturalnego ziołowego działania

Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

1 produkty(ów)

Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

1 produkty(ów)