Uprzejmie informujemy, że w dniach 14.02.2020 - 24.02.2020 przebywamy na urlopie. Wszystkie zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane zaraz po naszym powrocie. W razie konieczności proszę kontaktować się na e-mail kontakt@yasmeen.pl

Perfumy niszowe, kosmetyki naturalnesprawdź!

Orientana

Orientana

Kosmetyki Orientana 

powstały z fascynacji ekologicznym stylem życia oraz pasji do Azji i zasad tradycyjnej medycyny naturalnej. Nie tylko w trudnych chwilach lecz również w życiu codziennym i pielęgnacji.  

ORIENTANA wierzy, że tylko produkty naturalne najlepiej wspierają zdrowe życie i piękny wygląd dlatego ORIENTANA to linia kosmetyków naturalnych, które nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, nie zawierają niedozwolonych substancji pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach. 

Receptury kosmetyków stworzone zostały przez kosmetologów w oparciu o wiedzę tradycyjnej medycyny azjatyckiej i nowoczesne zasady produkcji. Wyróżniają się tym, że do ich przygotowania producent stosuje tylko naturalne ekstrakty roślinne, które są przetwarzane w taki sposób aby nie utracić swoich cennych dla organizmu wartości. 

Producent dba również  o to aby wszystkie składniki roślinne pochodziły z czystych ekologicznie rejonów Azji. Dostawcy surowców podlegają wnikliej kontroli producenta. 

ORIENTANA to kosmetyki naturalne.

Nie znajdziecie w nich szkodliwej chemii, parabenów, ftalanów, parafiny, olejów mineralnych, pochodnych ropy naftowej, PEGów, SLS, sztucznych zapachów czy koloryzatorów.

Kosmetyki Orientana przywracają naturalne funkcje skóry, pobudzają jej metabolizm i odbudowę. Nie podrażniają i nie uczulają.


Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

3 produkty(ów)

Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

3 produkty(ów)