Perfumy niszowe, kosmetyki naturalnesprawdź!

Le Chatelard

Le Chatelard znajduje się w sercu Prowansji, wśród lawendowych pól. Uprawa i przetwórstwo lawendy ma tam miejsce od 1802 roku. W Le Chatelard produkuje się kosmetyki i naturalne mydła, zgodnie z tradycja wytwarzania mydła marsylskiego (Savon de Marseille).

Tajniki tradycyjnego rzemiosła kosmetycznego, jak również szacunek dla darów natury przekazywane są w Le Chatelard 1802 z pokolenia na pokolenie. Poprzez swoją łagodną formułę i neutralne dla skóry pH oferowane mydła marsylskie nie wysuszają oraz dogłębnie odżywiają skórę. Delikatnie perfumowane kostki tworzą miękką i aksamitną pianę, która odżywia, nawilża i delikatnie otula skórę swym zapachem podczas kąpieli.

W przedsiębiorstwie, położonym w sercu pięknego francuskiego departamentu Drôme w Prowansji, otoczonym lawendowymi polami, wytwarzane są wysokiej klasy produkty. Od momentu zebrania kwiatów lawendy do przekazania Państwu aromatu tej niezwykłej rośliny producent cały czas stara być wierny tradycji. Swoje umiejętności doskonali w manufakturze w miasteczku Saint Auban.

Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

1 produkty(ów)

Pozycja

Siatka Lista

24 na stronę

1 produkty(ów)