SPA dyfuzor ultradźwiękowy mały ciemne drewno

Nr. YAS4888

SPA dyfuzor ultradźwiękowy mały ciemne drewno

Oceń ten produkt jako pierwszy

Ultradźwiękowy dyfuzor SPA ciemne drewno mały przeznaczony jest do nawilżania powietrza w pomieszczeniach, do zabiegów aromaterapii oraz jonizacji.

Kliknij aby dowiedzieć się więcej...
149,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Reward Points Policy Zyskasz 447 pkt za zakup tego produktu.
 • Tylko oryginalne produkty
 • Darmowa dostawa od 250,00 zł
 • Reklamacja zawsze na korzyść Klienta

Opis

Szczegóły

Dyfuzor ultradźwiękowy do olejków eterycznych      SPA mały ciemne drewno

 

Ultradźwiękowy dyfuzor SPA Ciemny  przeznaczony jest do nawilżania powietrza w pomieszczeniach, do zabiegów aromaterapii oraz jonizacji.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii dyfuzor uwalnia w pomieszczeniu delikatną, wodną mgiełkę oraz umożliwia  rozpylanie olejków zapachowych. Równocześnie lekko jonizuje powietrze poprzez usuwanie napięcia elektrostatycznego.

Czy warto posiadać dyfuzor zapachowy? Co nam daje?  Przeczytaj, zastanów się i wybierz.

 

 • Optymalne nawilżenie pomieszczenia – uwalniająca się z dyfuzora wodna, zimna mgiełka, zwłaszcza w okresie grzewczym, zmniejsza negatywny wpływ suchego powietrza na Twoje zdrowie, znacząco wzmacnia odporność, poprawia jakość snu, utrzymuje nawodnioną skórę, nawilżone błony śluzowe i drogi oddechowe. Zawsze doskonale odświeży i zwiększy wilgotność Twojego otoczenia
 • Aromaterapia -     istotną funkcją dyfuzora jest możliwość rozpylania eterycznych olejków do aromaterapii. Wystarczy zwykła woda i kilka kropli wybranego przez Ciebie naturalnego olejku eterycznego, aby uwolnić jego pro-zdrowotne wartości.  Poprzez zmysł węchu aromat olejku delikatnie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu - zarówno ciała jak i naszych zmysłów. W zależności od użytego olejku (tylko naturalnego, roślinnego bez dodatków chemicznych) możemy poprawić nasz nastrój, zmniejszyć poziom stresu, zrelaksować się,  poprawić jakość snu i samopoczucie, ale także sesje aromaterapii dodają nam pozytywnej energii  do działania, poprawiają koncentrację  oraz zwiększają wydajność umysłu. Niektóre olejki poprawiają komfort życia podczas przeziębienia, kataru i trudności oddechowych.  Używając zapachowego dyfuzora/ aromatyzatora tworzysz wokół siebie przyjazne dla zdrowia, miłe i wspaniale pachnące otoczenie.  Zaskocz gości roztaczającym się w domu fantastycznym, wysmakowanym zapachem.  Stwórz własne, domowe SPA.  
 • Użytkowanie i czyszczenie -  korzystanie z dyfuzora jest bardzo proste. Żeby go uruchomić nie musisz czytać skomplikowanych instrukcji, wystarczy nalać do pojemnika wody z kranu, nałożyć przykrywkę, podłączyć do prądu, nacisnąć przycisk określający czas pracy, aby wodna mgiełka pojawiła się w Twoim otoczeniu.  Dodając do wody kilka (3-5) kropli ulubionego olejku eterycznego  nawilżająca mgiełka  dodatkowo wydziela aromat użytego olejku. 
  Dyfuzor pracuje w trybie: 1 godzina / 3 godziny / 6 godzin. Podczas pracy pojawia się łagodne, przyćmione podświetlenie LED. Dyfuzor / aromatyzator  jest wyjątkowo cichy podczas pracy. Można przy nim spokojnie usnąć, tym bardziej, że po zużyciu wody automatycznie się wyłączy.
  Czyszczenie – dzięki prostej, kompaktowej budowie umycie wodą pojemnika i  nakrywy nie sprawi Ci żadnych kłopotów. Szybko i sprawnie wnętrze dyfuzora można przemyć pod bieżąca woda lub przetrzeć wilgotną szmatką. 
 • Forma plastyczna – Dyfuzor posiada efektowny, zwracający uwagę  designe. Wykonany jest z ciemnobrązowego materiału imitującego drewno. Kształtem symbolicznie przypomina „latający spodek UFO” z małym kominkiem na szczycie. Pomiędzy podstawą a nadstawką posiada kolorowe odcięciem w formie wąskiej opaski. Opaska emituje delikatne światło LED w 7 barwach. Dyfuzor wykonany jest z bezpiecznego dla naszego zdrowia materiału, który nie niszczy struktury olejku eterycznego, co zapewnia nam skuteczną i bezpieczną terapię.   

 

 

Właściwości Techniczne:

 • Zasada działania: Ultradźwiękowy generator
 • Energooszczędność: moc max 14 Watt
 • Wydajność: max. 35ML/H
 • Pojemność zbiornika 300 ML
 • Funkcja AUTO samoczynne wyłączenie przy niskim poziomie wody
 • Funkcja lampki nocnej - 7 trybów kolorów + tryb nocny
 • Neutralizacja przykrych zapachów, aromaterapia, oczyszczanie powietrza, nawilżanie, jonizacja.
 • Zasilanie sieciowe
 • Zdalne sterowanie

 

Szczegóły

Informacje dodatkowe

Czas realizacji (dni robocze) 2
Waga Nie

Opinie

 1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz swoją opinię

Napisz własną recenzję

Oceniasz: SPA dyfuzor ultradźwiękowy mały ciemne drewno

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Cena
Jakość
Ogółem